Historie

Firma vznikla 6. března 2004 a na začátku se věnovala jinému oboru podnikání. V roce 2010 koupil firmu současný majitel Bronislav Bierský, který od roku 1997 podnikal jako OSVČ v oboru projektování staveb. Firma změnila nejen název, ale také obor podnikání, a již se plně věnuje jen projektování. Do roku 2016 firma zajišťovala také výstavbu staveb, ale tato činnost byla ukončena z důvodu nedostatku kvalitních spolehlivých zaměstnanců.

Nabídka

HOUSEPROJEKT – project & building s.r.o. je firma, která je zaměřena na projektování staveb pro bydlení tzn. rodinné domky, bytové domy. Stavby pro bydlení projektujeme, ale i dozorujeme. Vše s vysokou odbornou péčí i profesionalitou.

Firmu vlastní jako jediný majitel Bronislav Bierský, autorizovaná osoba č. 1102429. Před založením firmy HOUSEPROJEKT – project & building s.r.o. byla firma provozována jako fyzická osoba a to od roku 1997. Za tu dobu firma vyprojektovala stovky projektů novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, bytových domů, revitalizací, průmyslových objektů a jiných.

Naše filosofie
Best ideas come as jokes. Make your thinking as funny as possible.
Servis
  1. Curabitur pellen foreы neque eget diam.

  2. Quisquenulla at nunc glavrida lacinia.

  3. Proin dolor porta feugiat nibh.

  4. Dolor for nulla nunc vehicula glavrida amet.

  5. Hendre ritnisl libero ante fringilla.

Projektujeme

RODINNÉ DOMKY, CHATY

Projektujeme zděné domy, montované dřevostavby z OSB desek a sádrokartonu, roubenky či montované domy z Ekopanelů. Námi projektované stavby jsou energeticky úsporné, při dohodě nízkoenergetické nebo pasivní. Při projektování spolupracujeme s projektanty v oboru elektro, rovněž se statikem a energetickými auditory. Domy projektujeme na základě studií dodaných investory, dle požadavků investorů jsme schopni navrhnout domky individuální. Zájemcům o dřevostavbu nabízíme i náš katalog typových domků.

Projekty na novostavby rodinných domků řešíme individuálně a citlivě dle požadavků investorů.

Zděné domky

Projektujeme stavby z cihelných prvků Porotherm, Heluz, z tvárnic Porfix, Ytong a jiné. Při projektování používáme katalogové podklady výrobců.

Montované dřevostavby

Jde o stavby tvořené dřevěnými nosnými konstrukcemi opláštěnými dřevoštěpkovými deskami OSB a sádrovláknitými deskami. Příčky se provádějí montované sádrokartonové nebo sádrovláknité s dřevěným nebo kovovým roštem.

Montované domy z desek Ekopanel, Pavatex

Základem těchto staveb je samonosná dřevěná konstrukce, která se opláští deskami Ekopanel nebo Pavatex. Konstrukce je možné řešit jako dřevěnou konstrukci sestavovanou na místě tzn. na stavbě, případně lze použít předem připravenou rámovou konstrukci.

Z Ekopanelů se tvoří také příčky, podhledy, podlahy.

Roubenky

Jde o stavby, kdy konstrukci domu tvoří opracované hranoly osazované ve vodorovném směru, které jsou současně pohledové z venkovní strany. Z vnitřní strany se pro zvýšení tepelného komfortu provádí dozdívka akumulačním zdivem, obklad Ekopanely nebo sádrovláknitými deskami.

Ukázky naší práce
Our experience

Phasellus et nisl tellus. Etiam eu nisi faucibus. Proin semper suscipit magna, nec imperdiet lacus semper vitae. Lorem ipsum massa sed turpis lorem for aliquam eleifend.

Etiam facilisis eu nisi faucibus. Proin semper suscipit magna nec imperdiet.

Design - 9 years
Marketing - 8 years
Consulting - 5 years
Photography - 4 years
Nabídka služeb
Rodinné domky a chaty

projektování rodinných domů a staveb pro rekreaci

PASPORT

Zdokumentování skutečného stavu budovy

ODSTRANĚNÍ STAVBY – DEMOLICE

Zpracovávání dokumentace na odstranění stavby, zjednodušeně demolice

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Zpracování projektové dokumentace pro SFŽP

INŽENÝRING

Vyřídíme podklady pro vydání stavebního povolení, vyřídíme dotaci Nová Zelená Úsporám

Bytové domy

Zpracování projektu novostavby domu, ale také přístavby, nástavby, obytné půdní vestavby.
Rovněž připravujeme projekty na revitalizaci bytových domů.